Ormus- napój Bogów

Orbitalnie Przekształcone Pierwiastki Monoatomowe (ORME)  stanowią czyste monoatomowe formy pierwiastków takich jak: złoto, iryd, srebro, rod, platyna. Atomy tych pierwiastków w stanie ORME stają się nadprzewodnikami, osiągającymi stan kompletnego rezonansu z polem magnetycznym Meissnera, gdzie elektrony przyciągają się w parach i zmieniają się w fotony światła. Największa ich ilość występuje w wodzie morskiej ( w naturalnych solach) oraz popiele wulkanicznym.

Już 4 tysiące lat temu przypisywano ORME (Ormus) właściwości energetyczne, lecznicze i mistyczne. Dla niektórych jest to swego rodzaju substancja życia, która doskonali nasz organizm i pomaga osiągnąć komunię z duchem. Dlatego nie należy jej traktować, jako typowego panaceum na dolegliwości ciała. Ta substancja jest żywą istotą, która ma własną świadomość i wie sama, co w nas należy naprawić na poziomach fizycznych jak i duchowych. Monoatomy pierwiastków szlachetnych synchronizują półkule mózgowe, wprowadzają w stan theta, co ma bezpośredni wpływ na wzrost inteligencji, kreatywności i zmniejszenie stresu.

Ormus  a kod DNA

Jak dotąd nie spotkałam się ze specyfikiem, który może naprawiać DNA człowieka. Niektóre pierwiastki w stanie ORME ( szczególnie Iryd i rod) mogą odczytywać kod DNA, jego zapis oryginalny oraz rozpoznawać jego uszkodzone części. Gdy zostanie wykryta uszkodzona sekwencja, monoatomowy rod kierowany jest do jądra komórkowego i wyłącza chromosomy w komórce. Następnie do ciała płynie informacja o konieczności zastąpienia zdegenerowanego kodu komórki, nowym prawidłowym zapisem DNA, które w konsekwencji „budzi się” i ponownie funkcjonuje prawidłowo.  Mamy tutaj do czynienia z procesem samo leczenia organizmu poprzez samonaprawę struktury DNA. Jeżeli dana sekwencja nie dąży do uleczenia (uzdrowienia), opiera się światłu, wtedy następuje blokada danego fragmentu DNA, a na poziomie energetycznym blokada czakrowa. Ormus potrafi nie tylko dać ale i też zabrać. Dlatego ważne jest, z jaką intencją i przez kogo jest on spożywany.

Działanie Ormusu na człowieka

Poprawa zdrowia i lepsze samopoczucie to pierwsze skutki zażywania tego specyfiku. Wzmożone siły witalne organizmu oraz poprawa stanu psychicznego wynika z synchronizacji półkul mózgowych. Efektem tego jest spokojniejszy umysł, lepsza kreatywność, bardziej wyklarowany sposób myślenia. Poprzez balansowanie obu półkul Ormus otwiera człowiekowi inteligencję i przytomność umysłu. Dowiedziono również, że z powodzeniem leczy dislekcję, autyzm i zaburzenia w koncentracji kompletnego rezonansu. Ponadto odblokowuje potencjał DNA i przepływ energii oraz sił życiowych.

ORME BOTANIQUE to specyfik , który powstał na podstawie wieloletnich badań nad energią życiową i możliwością jej zastosowania w praktyce. Ten produkt to kwintesencja starożytnej wiedzy, która przez tysiące lat utrzymywana była przed nami w tajemnicy.

Pierwiastki w stanie ORME naturalnie występują w każdym żywym organizmie. Są one swego rodzaju nośnikiem naszej energii życiowej, potrzebnej do naszego prawidłowego funkcjonowania na poziomie fizycznym jak i duchowym. Wpływają na funkcjonowanie naszego ciała, umysłu oraz zdolności postrzegania pozazmysłowego. Jednak w drodze współczesnej ewolucji techniczno-mentalnej cywilizacji oraz środowiska, w jakim przyszło nam obecnie żyć, zatraciliśmy znaczną część tego boskiego suplementu w naszym jestestwie. Dlatego starożytna wiedza naszych praprzodków jest elementem przywracającym boską równowagę jak i świadomość w nas samych.