Wprost z natury

NATURA- to jest to czego nam coraz bardziej brakuje w naszym środowisku i jedzeniu. Zanieczyszczone powietrze, produkty żywnościowe bogate w składniki chemiczne, nietolerowane przez nasze organizmy oraz kosmetyki wytwarzane na bazie gliceryny i parabenów, które są pochodnymi składnikami z produkcji ropy naftowej i mazutu powodują, że coraz bardziej chorujemy, dostajemy alergii oraz nękają nas dolegliwości niewiadomego pochodzenia.

Medycyna konwencjonalna jest coraz bardziej bezradna. A nasze ciała wręcz krzyczą  poprzez szereg nieprzyjemnych schorzeń, chcąc nam powiedzieć jak bardzo je krzywdzimy. Nie jest to bezpośrednio nasza wina, ponieważ często nie mamy wyboru. Oddychamy takim powietrzem, jakie nam dano, kupujemy pożywienie i kosmetyki dla naszego ciała i organizmu, takie do jakich mamy dostęp. Wydaje się, że nie można z tym nic zrobić. A Jednak…..

Polska wielowiekowa tradycja naszych przodków stanowi bogate źródło mikstur, leków oraz innych specyfików, pochodzących wprost z natury. Platforma Wymiary Biznesu wspiera pionierów takich jak firma Botanique, którzy chcą przywrócić dziedzictwo narodowe naszych przodków. Poszukujemy do współpracy osób, instytucji w pełni zaangażowanych w rozwój wiedzy i świadomości ludzkiej we wszystkich dziedzinach życia.

Polski producent naturalnych kosmetyków i suplementów postawił sobie za cel wskrzesić to co zostało już dawno zapomniane i wrócić do macierzy starych receptur i przepisów, bazujących na produktach wprost z przyrody, współczesnej nauki i duchowego aspektu naszego życia.

Ale to nie wszystko…

W swojej działalności wykorzystuje również najnowszą wiedzę z zakresu medycyny niekonwencjonalnej i naturopatii, opierając się na odkryciach z dziedzin:

– ziołolecznictwa

– fizyki kwantowej

– biologii molekularnej

– chemii organicznej

Nasz partner  posiada własne laboratoria gdzie badane są powstałe produkty i tworzone są nowe wyroby, oparte na tradycyjnych recepturach i 100 % naturalnych składnikach rodzimych oraz z różnych stron świata.

Do produkcji wyrobów  Botanigue używa się nanowody. Nanowoda posiada szczególne właściwości m.in. jest doskonałym rozpuszczalnikiem dla aktywnych związków. Dzięki temu odżywcze substancje, zawarte w produktach w pełni są absorbowane przez organizm ludzki.

Kolejnym innowacyjnym przedsięwzięciem, zastosowanym przez naszego partnera jest użycie aktywnego ozonu w niektórych kosmetykach firmy Botanigue. Przykładem jest preparat ozonowy do włosów. Dzięki unikalnej technologii ozonowania oliwy, udało się firmie ów gaz zamknąć w oliwie. Produkt jednocześnie oczyszcza, leczy z różnych dolegliwości oraz alergii i odżywia skórę głowy i włosy.

Misją firmy Botanigue  jest niesienie pomocy każdemu człowiekowi w odzyskaniu naturalnego piękna i zdrowia, nie angażując w to zbyt dużych nakładów finansowych.

Zapraszamy na wywiad Michała Piechowicza- Wymiary Biznesu z Grzegorzem Skwarkiem- właścicielem firmy Botanique.