Technika odcinania więzi cz. 2

Odcinanie więzi.

 1. Zapytaj Wyższą Świadomość o to, od której więzi powinieneś się uwolnić najpierw.  Co ci ona przypomina?  Jakiej jest ona struktury?
 2. Poproś, aby została ci ukazana odpowiednia metoda usuwania i narzędzia, które potrzebujesz, aby tego dokonać.
 3. Zacznij ją usuwać w sposób, który jest ci pokazany i umieść tę więź lub jej części w swoim kręgu, aby została lub zostały później zniszczone.

Uzdrawianie miejsca na ciele skąd więź została odłączona.

 1. Sprawdź aby ocenić, czy dana część ciała po zlikwidowaniu więzi potrzebuje uzdrowienia.  Jeżeli tak, umieść swoją prawą dłoń nad tą część ciała – jeżeli jesteś praworęczny.  Jeżeli jest na odwrót, użyj lewej dłoni.  Drugą umieść w taki sposób, aby uzdrawiana część była pomiędzy dwoma dłońmi.  Poproś, aby uzdrawiająca energia została wysłana z Wyższej Świadomości do twoich dłoni.
 2. Sprawdź czy uzdrawianie ma miejsce i poproś, aby trwało do momentu aż będzie kompletne.
 3. Kontynuuj tak jak powyżej, aż wszystkie więzi zostaną usunięte z obu ciał i rozpocznie się uzdrawianie.

Niszczenie więzi.

 1. Zapytaj Wyższą Świadomość jak powinno się zniszczyć stos usuniętych więzi i co z nimi zrobić.
 2. Zacznij niszczenie i poczekaj aż się zakończy, ale upewnij się, że wszystkie części zostały zniszczone ku twojej satysfakcji.

Wyrażanie wdzięczności

 1. W swoich własnych słowach wyjaśnij osobie (tu imię osoby, od której uwalniasz więzy) że ten rytuał będzie obopólnym darem wolności dla was i pozwoli wam wyrażać siebie zamiast kontrolować siebie nawzajem.
 2. W wypadku przecinania więzi z rodzicem podziękuj (imię) za jego lub jej udział we wprowadzeniu ciebie w ludzkie ciało.  (Jeżeli nie dotyczy rodzica przejdź do części 4)
 3. Podziękuj mu lub jej również za wszystko za co jesteś wdzięczny i za każdą możliwą pobraną naukę.
 4. Jeżeli nie dotyczy to rodzica, podziękuj (imię) za wszystko czego się nauczyłeś z tego związku.

Proszenie o wybaczenie i wybaczanie.

 1. Poproś (imię), aby wybaczył ci wszystko co kiedykolwiek uczyniłeś aby go zranić w jakikolwiek sposób w tym życiu lub w innych.  Nie musi ci przebaczać, ale ty musisz go o to poprosić.  Możesz generalizować, lub być szczegółowy.
 2. Poproś Wyższą Świadomość, aby zesłała na twoją stronę Trójkąta (ty, Wyższa Świadomość i ta druga osoba)  przebaczanie za jakąkolwiek krzywdę (imię) spowodował tobie w tym lub jakimkolwiek innym życiu.  Skieruj przebaczenie, które otrzymujesz od Wyższej Świadomości do (imię).  Możesz generalizować, lub być szczegółowy.

Odsyłanie

 1. Skieruj (imię) do wyprowadzenia się z twojej wewnętrznej przestrzeni, aby cię uwolnić i aby być kierowanym tylko przez Wyższą Świadomość.   Odeślij (imię) z twoim błogosławieństwem.
 2. Wyczyść krąg, który zawierał (imię) w jakikolwiek sposób wskazany przez Wyższą Świadomość.

Usuwanie starych, zapożyczonych postaw i rytualna kąpiel.

 1. Teraz musisz usunąć i zniszczyć wszystkie postawy, które zapożyczyłeś od (imię), ale które ciebie nie wyrażają.  Ich symbolami są ubrania, które masz na sobie w swojej wewnętrznej wizji.  Zdejmij wszystko i utwórz z nich stos, aby zniszczyć je później.
 2. Potrzebujesz również usunąć wszystkie subtelne postawy zapożyczone od (imię).  Dokonasz tego przez rytualną kąpiel.  Poproś Wyższą Świadomość, aby pokazała ci wodną formę, w której będziesz brał kąpiel.  Może to być ocean, rzeka, staw, jezioro, wodospad, twoja wanna, prysznic lub cokolwiek innego.
 3. Poproś o coś do wyszorowania całego ciała, aby uwolnić je od jakichkolwiek subtelnych naleciałości z twojego związku z (imię).  Weź je jak będziesz wchodził do wody i ciesz się w trakcie usuwania pozostałych postaw, które nie należą do ciebie.
 4. Wyraź swoją wolność w jakikolwiek sposób pokazane ci jest przez Wyższą Jaźń.  Daj się ponieść temu ćwiczeniu z tak wielkim entuzjazmem i radością na jaką tylko możesz się zdobyć.
 5. Zapytaj Wyższą Świadomość jak zniszczyć stos ubrań, które reprezentują stare postawy, które nie są już dłużej potrzebne.  Upewnij się, że zniszczyłeś każdy skrawek tak, aby były dokładnie unicestwione.

Znajdywanie tymczasowego okrycia w Drzewie.

 1. Jesteś teraz bezbronny i potrzebujesz tymczasowego okrycia do czasu, aż odkryjesz własne postawy.  Znajdziesz to okrycie w gałęziach lub korzeniach Drzewa.  Poproś zatem Wyższą Świadomość, aby pokazała ci drzewo które jest twoim symbolem bezpieczeństwa lub oparciem, które mamy w sobie.  Nie musisz znać jego nazwy.
 2. Popatrz na korzenie lub gałęzie, aby znaleźć bezpieczne okrycie.  Jak tylko je znajdziesz załóż je i obwiąż się paskiem jeżeli jakiś jest.

Używanie Drzewa jako symbolu bezpieczeństwa.

 1. Zwróć się twarzą do drzewa i obejmij pień rękoma aby je przywitać, ale również aby upewnić się że jest na tyle silne i wytrzymałe, że wytrzyma obciążenie twojego ciała.
 2. Stań plecami, lub usiądź 15 cm od pnia i pozwól sobie na niego opaść wiedząc, że cię wesprze.

Otrzymywanie pożywienia od Kosmicznych Rodziców.

 1. Zidentyfikuj się z drzewem  i wyobraź sobie, że wypuszczasz swoje korzenie głęboko do Matki Ziemi tak,  jak to robi drzewo, aby pobrać potrzebne pożywienie od Kosmicznej Matki.
 2. Wdychaj cokolwiek potrzebujesz i czego nie dostałeś od ludzkiej matki jak miłość i uczucie, akceptacja, współczucie i cokolwiek innego czego brak odczuwasz.
 3. Wydychaj cały gniew, rozgoryczenie, rozczarowanie i inne tego typu emocje połączone z twoją własną matką.
 4. Skieruj się tak jak drzewo ze swoimi gałęziami i liśćmi ku słońcu, Kosmicznemu Ojcu i wdychaj cokolwiek jest ci dawane z tego źródła pożywienia. Wydychaj wszystko co może cię ograniczać przed otrzymywaniem tego. Możesz określić co chcesz aby było ci dane, czego ojciec nie był w stanie dać ci gdy byłeś dzieckiem.
 5. Teraz wdychaj z tych obu źródeł każdym oddechem i poczuj jak dwa strumienie pożywienia przepływają przez twoje ciało, przywracając równowagę, której potrzebujesz między siłami Yin i Yang Ziemi i Słońca.
 6. Pozostań tak połączony wdychając cokolwiek jest ci dawane i pamiętaj, aby podziękować Kosmicznym Rodzicom, którzy są połączoną formą Wyższej Świadomości.

Powracanie do świadomego ciała.

 1. Wróć do przytomnej świadomości twojego ciała.  Porusz nim i przejmij kontrolę wyginając plecy, ruszając głową i rozciągając ręce i nogi.
 2. Powróć w pełni do tu i teraz w (data i miejsce).
 3. Gdy będziesz gotów, powoli otwórz oczy pamiętając, że na początku wszytko będzie bardzo jaskrawe.
 4. Nie omawiaj z nikim tej sesji przez co najmniej 3 dni, aby utrzymać energie wewnątrz siebie dla  efektywności.
 5. Napisz list do osoby, od której odcinałeś więzy deklarując wzajemną wolność.  List powinien akcentować tylko pozytywne efekty.  Nie wysyłaj mailem ani fizycznie tego listu.

——-

Przetłumaczył Bartosz, edycja Krystal

Źródło: https://krystal28.wordpress.com/2015/07/09/odcinanie-wiezi-czesc-2/#comments