Tworzenie piątego wymiaru

„Niebo jest stanem umysłu”

Ta głęboka myśl pochodzi z książki „Niebo z Hathorami”. Hathorowie są starożytną cywilizacją, która żyła na ziemi przed tysiącami lat. Podobnie jak my przechodzili proces wzniesienia do wyższych wymiarów świadomości. Obecnie jest to cywilizacja żyjąca na poziomie piątego i szóstego wymiaru.

Wiele lat temu miałam przyjemność zapoznać się z ich przekazami dla obecnej cywilizacji ziemskiej. Porównywałam je z informacjami od innych cywilizacji. Energetycznie sprawdziłam ich intencje wobec nas. I muszę stwierdzić, że mam do Hathorów największe zaufanie pod względem podawanych przekazów oraz zamiarów wobec ludzkiej cywilizacji. Generalnie nie mają oni żadnego interesu w tym, aby nam zaszkodzić. Wyczułam wręcz intencje zrozumienia i pomocy w procesie wzniesienia. Otrzymałam Intel z góry: „przechodziliśmy to samo i wiemy, co wy obecnie przeżywacie”.

W publikacjach Hathorów zawarta jest jedna szczególna myśl. Otóż przesłanie, jakie nam niosą brzmi następująco: „ Nie osiągniecie piątego wymiaru, gdy sami go nie stworzycie w swoich sercach. Jeżeli ktoś za was go tworzy to jest nic innego jak wejście w kolejną pułapkę zniewolenia, wykreowaną na podobieństwo tego, do czego dążycie”.

Technika tworzenia pola piątego wymiaru

Pole (duchowy matrix) jest twoim energetycznym środowiskiem, w którym żyjesz i które sam kreujesz, podczas gdy, na pewnym poziomie wciąż jeszcze funkcjonujesz w trzecim wymiarze istnienia. Na tym poziomie istnienia możesz już teraz stworzyć własne pole pięciowymiarowej gęstości.

Poszukaj proszę zacisznego miejsca i wykonaj to ćwiczenie.

 Możesz wypowiadać poniższy tekst na głos. Na początku powtarzaj każdą intencję trzy razy. Możesz przy tym pocierać dłonią obszar pępka. Jest to ważne pod względem energetycznym miejsce.

 Obszar wokół pępka jest bardzo szczególnym miejscem. To centrum energii, które jest ważne w procesie tworzenia. To twój ośrodek władzy i mocy i z nim będziesz budować swoje własne królestwo. Z naszego własnego doświadczenia sugerujemy, abyście pocierali swój brzuch w lewo, np. trzy razy i powiedzieli:

 1. Kreuję pole piątego wymiaru, tworzę pole wielowymiarowe, podwyższam swoje wibracje.

 2. Nadaj temu polu kolor. Sugerujemy fiolet, ale może być inny, odpowiadający ci kolor. Później urządź je „rzeczami”, które do ciebie przemawiają.

3. Podajemy kilka przykładów:

– fioletowy kolor jest w moim polu,

– kolory tęczy są w moim polu,

– kryształy i diamenty są w moim polu,

– Elfy są w moim polu,

– kwiaty i motyle są w moim polu.

 4. Zakotwiczyć pole:

– ustabilizować pole w nowej energii Ziemi,

– zakotwiczyć pole w Źródle Jedności,

– ustabilizować pole we wszystkich kierunkach – w górę, na dół, w lewo i w prawo,

 5. Dopasować częstotliwość pola do najwyższej wibracji.

6. Następnie umieść w swoim polu ludzi, których chcesz, aby byli z tobą, np. tych, którzy już przebywają w nowej energii, lub tych, którzy akceptują cię taką, jaka jesteś. Mogą to być dobrzy przyjaciele, ukochani itd. Dodaj ich po kolei wymawiając ich imiona. Lista osób może się zmieniać każdego dnia. Ty decydujesz.

– moja córka Cinthia jest w moim polu,

– mój partner Ronald jest w moim polu,

– mój przyjaciel Wauter jest w moim polu,

– moi przewodnicy i aniołowie są w moim polu,

– moja rodzina światła jest w moim polu,

– Wniebowstąpieni Mistrzowie (można wymienić po imieniu) są w moim polu,

– anioły są w moim polu.

 7. Umieść w swoim polu intencje, np.:

bezwarunkowa miłość jest w moim polu,

pokój jest w moim polu,

– wyższa świadomość jest w moim polu,

– zdrowie jest w moim polu,

– nowi przyjaciele są w moim polu,

– sztuka jest w moim polu,

– muzyka jest w moim polu,

– doświadczanie Jedności jest w moim polu,

– moje pole jest wolne od promieniowania,

– w moim polu nie ma lęku,

– w moim polu nie ma oceniania,

– w moim polu jest łączność z Kronikami Akaszy,

– w moim polu jest poczucie bezpieczeństwa i ochrona,

– w moim polu jest kreatywna energia,

– w moim polu nie ma szkodliwych chemikaliów,

– moje pole wspomaga wzrost,

– ponownie odkrywam w sobie poczucie mocy i władzy oraz zakotwiczam je,

– miłość do siebie jest w moim polu,

– jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnodczucie i jasnomówienie są w moim polu.

Wypełnij swoje pole tym wszystkim, co jeszcze chciałabyś osiągnąć i utrzymuj intencję, że gdziekolwiek się znajdujesz, zawsze w nim jesteś.

Kiedy będziecie wykonywać to ćwiczenie codziennie, doświadczycie, że ten stan staje się dla was coraz bardziej naturalny i uzyskacie jeszcze coś w zamian za ten wkład pracy – podczas fizycznego przebywania w trzecim wymiarze istnienia, coraz łatwiej będziecie funkcjonować w tym polu pięciowymiarowej energii.

Ważne jest, aby nie zastanawiać się nad tym, czy postępujesz dobrze, co teraz się stanie, itd. Po prostu poddaj się i zaufaj.

Technika tworzenia piątego wymiaru pozwala na wykreowaniu wymiaru wyższej świadomości tu i teraz w naszych sercach, w każdym z nas. Kiedy stworzymy niebo w naszych sercach przyczynimy się do zmian, które poprowadzą naszą planetę ku wzniesieniu.