Kontrola Internetu przez NWO

W związku z ostatnimi faktami, dotyczącymi przejęcia kontroli nad Internetem przez ONZ od października bieżącego roku, postanowiłam nieco zejść na ziemię i przedstawić sprawę w kontekście naszego funkcjonowania tu i teraz.

Nie będę tutaj pisała, jakie skutki dla nas będzie miała ta zmiana. Tak naprawdę to od nas samych zależy, co my zrobimy z tymi informacjami. Niemniej jednak wszystkie media od kilkudziesięciu lat są inwigilowane i myślę, że większość was o tym wie i zdaje sobie tego sprawę. Dlatego tego typu zmiany to nic innego jak kolejny sposób na podcięcie nam skrzydełek, które i tak już są dość krótkie.

Przekazy informacji o zmianach zachodzących na ziemi

Od kilkunastu lat dość intensywnie pojawia się w Internecie bardzo wiele informacji na temat transformacji oraz zmian, jakie zachodzą w naszym świecie. W postaci wiele publikacji, nagrań ukazujących prawdę naszych czasów, otrzymujemy wiedzę podaną na talerzu. Czyli to, w jakim systemie my żyjemy, jak nas oszukują okradają i robią z nas niewolników. Wielu lightworkers nas uświadamia, kim tak naprawdę jesteśmy i w jaki sposób możemy zmienić naszą rzeczywistość. Swego czasu krążyły tzw. przekazy channelingowe od istot z poza ziemi. I super…. Tak bym powiedziała.

Jednak zadajmy sobie jedno konkretne pytanie: Otóż dlaczego w tak kontrolowanym i inwigilowanym przez istoty ciemności świecie takie informacje w ogóle wychodzą na światło dzienne ?  Pozatym wiele tych informacji budzi strach i grozę, natomiast brakuje tutaj rozwiązania konkretnego problemu ? Te pytania zadawałam już sobie kilka lat temu, czytając różne przekazy channelingowe i informacje pochodzące od tzw. Kosmicznej Federacji Światła- heh ładna nazwa  hehehehe- sorki, że tutaj się uśmieję. Akurat mam lepszy wgląd na poziomach energetycznych, również poza naszą matrycą, dlatego doskonale wiedziałam, kto tego typu informacje sprzedawał. Ale nie należy się zaperzać, bo wiele podawanych tam wiadomości jest prawdą. Jednak tak naprawdę nie jest to kwestia prawdy, ale sposobu podawania tej prawda. I tutaj jest ta różnica.

Chcę wam uświadomić jedną rzecz, iż nasi tzw. twórcy i ci co nam wgrali programy w nasz umysł i za wszelką cenę chcą utrzymać nas w światopoglądzie myślenia naszego umysłu- doskonale nas znają. I wiedzą, w jaki sposób my, jako zaprogramowane komputerki przyjmiemy do naszej wiadomości tego typu informacje. Podam to na przykładzie: Jak zareagujesz na informację, że przez eony lat jako cywilizacja byliśmy oszukiwani, hodowani jak bydełko i ciągnięto i nadal ciągnie się z nas same energetyczne zyski i korzyści. I to robią właśnie te istoty z poza ziemi, które nas tak kochają i bardzo dobrze nam życzą. Mają tutaj swoich, wybranych tu na ziemi popleczników w postaci np. iluminatów, którzy jak nadzorcy nas pilnują i słuchają góry. Witamy w filmie Matrix !

No i w tym momencie włączają się programy przeciętnego kowalskiego pod tytułem: o q….wa mać,  o wy skur…syny… etc…. No negatywna energia idzie i to bardzo silną mocą do globalnej matrycy energetycznej ziemi i pobudza również w innych w tak negatywnych emocjach. Gdyż wszyscy jesteśmy połączeni energetycznie ze sobą. No i co dzieje się dalej. Negatywna energia wzrasta i jeszcze bardziej zasila tych naszych kontrolerów i nadzorców oraz cały proces rzeczywistości, w której żyjemy. To jest jak wahadło, które się rozkręca jeszcze bardziej, zamiast wygasnąć. Wychodzi na to, iż osoby nieumiejące panować nad swoimi emocjami, nieposiadający zrozumienia i duchowej świadomości jeszcze bardziej zasilają tą rzeczywistości, w której przyszło nam żyć. Dlatego pomimo tak wielu zmian i transformacji ta niby znikająca z naszych oczu ciemna strona nadal się dobrze ma i jeszcze bardziej zaciska pętlę na naszych szyjach i podcina nam skrzydełka. Tego typu informacje prawdy odpowiednio zmanipulowanej i rozdrobnionej krążą sobie swobodnie po Internecie. A im bardziej budzące grozę i strach tym lepiej, bo wywołują jeszcze więcej negatywnych emocji. Niech ludzie czytają i nas dalej zasilają !!!

Powiem szczerze: zawsze byłam przeciwna tym artykułom i nawet nie wchodziłam i nie chciałam wgłębiać się w szczegóły. Dla mnie to wszystko było jasne i oczywiste od praktycznie mojego dzieciństwa, a ponieważ też mam wgrane programy w umyśle, które wywołują pewne emocje-  świadomie nie chciałam swoją energią zasilać matrixa. Starałam się być obojętna.

Jednak z perspektywy czasu i budzącej się w ludziach świadomości stwierdziłam, że ta wiedza ludziom jest potrzebna. Pomimo wszystko, że zasilamy jeszcze tą inną stronę, ona w pewnym sensie też wyświadcza nam przysługę. Powoduje, że jak kubeł zimnej wody na łeb, budzi nasze społeczeństwo. Ludzie wychodzą z letargu, w którym tkwili przez tysiące a nawet miliony lat. Co prawda powoduje to jeszcze większy chaos w świecie, ponieważ obudzone istoty nagle nie wiedzą, co mają z tą prawdą i świadomością zrobić. I w tym wypadku potrzebują pomocy i ukierunkowania na właściwe tory. I tutaj nasi kontrolerzy zaczynają manipulować przez puszczanie sprzecznych informacji, tworzenia iluzji 5 wymiaru i wszelkich istot anielskich, archanielskich, fioletowych płomieni i sztucznego światła oraz tworzenia klonów wszelkich przewodników i wodzów światła. W pewnym momencie pogoniłam wszystkich przewodników duchowych, bo sama nie wiedziałam kto jest kim. Ci prawdziwi zrozumieją i odejdą, a  ci co szkodzą a nie naprawiają będą trzymać się jak rzep psiego ogona i dalej mieszać, bo boją się o swoje istnienie tu i teraz. A też swego czasu miałam przekazy channelingowe. Co prawda w każdym channelingu jest wiele prawdy, ale jest ona jak puzzle po rostrzelana w informacjach w wielu publikacjach i filmach i trzeba ją umiejętnie ułożyć w jedną całość. Dziś słucham samej siebie. I wszystkim wam tego życzę. Abyście szukali prawdy nie na zewnątrz, a w was samych- w waszych sercach.

Generalnie wiedza i świadomość swojej niezależności i wolności to jest klucz do samorealizacji i kreacji nowej rzeczywistości w nowym świecie. Informacje podawane nam jak na talerzu mają jeszcze jeden cel. Otóż my jesteśmy rzetelnie informowanie poprzez media, filmy, publikacje o tym co nas czeka w świecie NWO. Nasi „twórcy” nas nie oszukują- walą nam prawdę prosto z mostu. A przy okazji wmawiając nam, że jest to fantazja i iluzja- tzw. filmy sf, niosące wiele zabawy i wyobraźni. Pobudzają naszą kreację i my oglądając coś takiego sami nieświadomie również przyczyniamy się do wykreowania takiej rzeczywistości. Tak to działa. Przy okazji znając prawdę mamy prawo wyboru. Tak jak w poprzednich moich artykułach zaznaczałam, iż istnieje jedno podstawowe prawo we wszechświecie- prawo, że każda istota ma wolną wolę i ma prawo podjąć własną decyzję, której nikt nie może jej zabronić ani bez jej zgody zrobić czegoś na co nie wyraziła swojej woli.  O tym wiedzą nasi kontrolerzy. Jeżeli nam o tym wprost powiedzą, a my nic z tym nie zrobimy, nie damy naszego sprzeciwu, to tak jakbyśmy wyrazili na to w pełni zgodę. Milczenie i tolerowanie to jest wyrażenie zgody. Przez to oni są czyści, bo nas w pełni uświadomili i wszystko toczy się zgodnie z ich planem.

Co należy zatem zrobić

– informować jak najbardziej TAK. Wiedza i świadomość podnoszą nasze Ja do góry i zmieniają nasze myślenie. Przez to stajemy się bardziej stanowczy, twórczy i świadomi samych siebie jako istoty kreatywne.

– pragmatyczne i obojętne podejście do tych informacji to klucz do wygaszenia i wyeliminowania tej rzeczywistości z naszego życia. Brak zasilania energetycznego powoduje odcięcie źródełka, a tym samym powolną agonię tego co nam nie służy. Tutaj jako przykład podam to co dzieje się w sferach rządzących. Sami widzicie jak ci, którzy nas nadzorują już biorą się za łby. To jest efekt tego, że ludzie stają się coraz bardziej świadomi zmian i przestają dawać temu energię. Przez to oni jak dwa koguty zaczynają bić się między sobą, aby wywołać chaos energetyczny i potrzebne energie do ich dalszego zasilania. NIE DAJCIE SIĘ TEMU  SPROWOKOWAĆ. !!!

– Asertywność- cudowna cecha istoty w pełni świadomej i kreatywnej, której nam do tej pory odmawiano. Utrzymywano nas w świadomości, że bycie asertywnym i bycie w zgodzie z własnymi potrzebami i dogmatami oraz odzwierciedlanie ich na polu naszej rzeczywistości to czysty egoizm. Bo należy służyć drugim. A czym tak naprawdę jest asertywność ? Asertywność to bycie w zgodzie z samym sobą. To umiejętność powiedzenia NIE lub TAK zgodnie z naszym własnym jestestwem.

Mamy do tego prawo i w pełni wolną wolę

Kochani;

Przyszedł czas abyśmy sięgnęli po narzędzi, które są w nas samych, po nasz twórczy, niezależny potencjał i zaczęli w pełni kreować naszą rzeczywistość, jako istoty wolne i w pełni niezależne. Wyraźmy w końcu nasz sprzeciw na zmiany, które nam chcą wcisnąć w imię naszego lepszego życia. Wejdźmy w poziom naszego serca i tam szukajmy odpowiedzi i prawdy na sugestie, które nam chcą sprzedać pod płaszczykiem rzekomej troski i opieki o nas.  Nie pozwólmy sobie, wyraźmy nasz sprzeciw na poziomach fizycznych jak i energetycznych na wszelkiego rodzaju manipulację naszym Ja. Bądźmy świadomi tego, że jedno NIE może wszystko zmienić w naszym funkcjonowaniu.

TAK NAPRAWDĘ MY DECYDUJEMY O NASZYM ŻYCIU TU I TERAZ. MY JESTEŚMY BUDOWNICZYMI MATRYCY NOWEJ ŚWIADOMOŚCI!!!