ORIFLAME- Nie dziękuję

Taką otrzymuję informację zwrotną, kiedy proponuję pracę konsultantki oriflame. Szczerze powiem wcale się nie dziwię, ponieważ sama tak reagowałam, kiedy mi proponowano pracę w Avonie, oriflame, FM Europe i w wielu innych tego typu mlm firmach.

Zapewne drogi czytelniku/ czytelniczko zastanawiasz się dlaczego jednak zdecydowałam się wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Otóż przekonała mnie do tego pewna młoda osoba- studentka, która wciągnęła mnie do swojej struktury. Powiedziała jedną rzecz:

Ja mam koleżanki na roku, one lubią się malować, kupują i tak co miesiąc pewien zapas chemii i kosmetyków, to dlaczego mają kupować w sklepie jak mogą u mnie.   Podrzucę katalog jednej, drugiej, trzeciej …. i 2 lub 3 stówki wpada do mojego budżetu studenckiego. Nie muszę rodziców prosić o pieniądze.

No jakby mnie oświeciło. Przecież Ja też mam masę znajomych, koleżanki… i wiele innych kontaktów. I stwierdziłam, czemu nie…

Tymbardziej że wykryłam wiele korzyści programu marketingowego oriflame:

– dobrej jakości kosmetyki po atrakcyjnych cenach. Promocje 50 %-70 % dla klientek. Pierwsze moje zamówienie było niewielkie. Trzy osoby zamówiły po jednym produkcie. Gdy podrzuciłam drugi katalog już były większe zamówienia. Teraz już mam stałe klientki, które  do mnie dzwonią i pytają się kiedy przyniosę im kolejny katalog. A chciałam sobie zrobić teraz przerwę wakacyjną i nie angażować się w to przez wakacje. No ale nie dało rady i biegam z katalogami.

– Firma jest znana i nie trzeba jej reklamować.

– Jedyną inwestycją jest 4,90 zł wpisowego, które płacisz przy pierwszym zamówieniu i otrzymujesz za to materiały marketingowe.

– wiele rabatów, atrakcyjnych nagród i bardzo tanich kosmetyków dla konsultantek.

– Po trzech miesiącach już dostałam nagrodę ( bonus dla urody)- zestaw kosmetyków od firmy po atrakcyjnej cenie.

– Fajna rzecz w oriflame to możliwość darmowej przesyłki do domu bez potrzeby uzbierania jakieś konkretnej liczby punktów.

– Produkty kupujemy na kredyt. Nie musimy płacić przy dostawie. Firma daje 14 dni prolongatę. Także nie inwestujemy swoich pieniędzy w zakupione produkty.

– 100 % zwrotu produktu- nawet jak zużyjesz prawie całe opakowanie- jeśli produkt okaże się niewłaściwy.

– możliwość darmowego uczestnictwa w pokazach makijażu i kosmetyków firmy oriflame.

 

Praktycznie nic nie ryzykujesz- a możesz sprawdzić czy się do tego biznesu nadajesz- i tylko zyskać.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu na e-maila: sylamos29@gmail.com