Płaski brzuch

Płaski brzuch to marzenie wielu osób nie tylko kobiet ale też i mężczyzn. Patrząc na te wysportowane ciała fitness i niesamowicie wyrzeźbione mięśnie brzucha, aż nie można wyjść z podziwu.

Niestety Ja też nad tym pracuję i to dość intensywnie. Generalnie tkanka tłuszczowa ulokowana w okolicach naszej talii ma to do siebie, że najgorzej schodzi podczas procesu odchudzania.

Ja stosowałam wiele technik, począwszy od ćwiczenia mięśni brzucha poprzez stosowania produktów żywnościowych wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej na brzuchu. W następnych artykułach podam przepisy. Tymi wszystkimi stosowanymi zabiegami udało mi się nieco zredukować tkankę w okolicach pasa. Jednak jeszcze mam nad czym popracować, pomimo tylu moich wysiłków.

Praca nad mięśniami brzucha to nie tylko ćwiczenia i odpowiednia dieta, ale też właściwa postawa ciała. Ostatnio natknęłam się na film instruktarzowy trenera fitness Marka Purczyńskiego, w którym przedstawia jak wciągać brzuch, aby przyjąć właściwą postawę kręgosłupa i miednicy, zmniejszyć brzuch, a tym samym zredukować wielkość opony wokół brzusznej. Posłuchajcie jego rad.