Moja kuracja odchudzająca- Diamentowa woda

Tak jak obiecałam mam zamiar podzielić się z wami moim doświadczeniami dotyczącymi kuracji odchudzającej. Zacznę od podstawowych substytów, które używam w kuchni. Otóż są to woda diamentowa i grzybek tybetański. Ten drugi produkt zapewne wielu z was jest znany. Natomiast woda diamentowa nie jest tak rozpowszechniona. 

Co to jest woda diamentowa

Woda 5 wymiaru- tak bym określiłabym energetykę tej wody. Jako radiesteta mierzyłam jej potencjał energetyczny, porównując ją ze zwykłą wodą z kranu. Ale żeby wyjaśnić dokładnie o co chodzi z tym potencjałem energetycznym zacznę od początku.

Każdy przedmiot, miejsce lub żywy organizm wytwarza  pewne promieniowanie energetyczne.  Mówi się o tzw. złych lub dobrych wpływach na człowieka. Wszystko zależy od energetyki danego miejsca, przedmiotu lub organizmu. Można dokonać pomiaru energetyki danego miejsca, przedmiotu lub organizmu dzięki skali Bovisa. Pomiarów dokonuję wahadłem. Zdrowy człowiek posiada 6500 jednostek w skali Bovisa. U chorego człowieka ta energetyka spada. Wszystko co emanuje poniżej tej wartości (6500 jedn.) jest dla nas szkodliwe. I tak np. cieki wodne mają około 2000 jedn. W raz z rozwojem duchowym człowieka poziom energetyczny jego wzrasta (mówi się o tzw. wysokich wibracjach). Zwykła woda z kranu posiada ok.. 5000 jedn w skali Bovisa. ( woda u mnie z kranu ma ok. 4800 jedn.). Woda diamentowa zaś ma ok. 21000 jedn. w skali Bovisa. Więc jak sami widzicie ma ona czterokrotnie większy potencjał energetyczny niż zwykła kranówa.

Sami użytkownicy uważają ją za cudowny lek na różne sytuacje i problemy. Oczyszcza i usuwa choroby na poziomie materialnym (fizycznym) jak i duchowym. Ponadto można ją programować według własnych intencji.

Właściwie jej możliwości do końca nie są jeszcze zbadane. Każdy użytkownik uczy się na własnych doświadczeniach. Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że intencje działają. Sama się przekonałam. Ale oczywiście nie jest to tak, że wypowiesz życzenie i złota rybka je spełni. Musisz przy tym działać, a woda diamentowa wspomoże cię w tym na poziomie komórkowym. Przyśpieszy procesy i stworzy odpowiednie sytuację, abyś mógł swój problem rozwiązać, zrealizować swój cel lub uzdrowić siebie.

Więcej informacji na temat wody diamentowej znajdziecie na stronie: http://mataleo.eu/diamentowa-woda-londyn/.

Wodę tą stosuję w mojej kuchni. Można ją pić na surowo jak i gotować oraz przyrządzać z nią potrawy. Należy ją trzymać w szklanym opakowaniu ( np. słoik), ponieważ w plastikowych butelkach ona ginie. Ja swoją wodę rozchodowuję na parapecie okiennym od strony południowej domu. Jak sama zauważyłam lubi bardzo światło słoneczne i wtedy szybciej się rozmnaża. Nie należy również stawiać wody diamentowej obok urządzeń elektromagnetycznych np. mikrofala.

Rozmnażanie wody diamentowej

Proces jest bardzo prosty. Próbkę wody Diamentowej 100 ml. dodaj do słoika 1 litr i dolej wody z kranu lub ze źródełka do pełna. Po 10 godzinach woda będzie już namnożona. Teraz mając 1 litr, możesz się podzielić z innymi lub dalej rozmnażać. Musi być 10 % wody diamentowej aby rozmnażać. Ile razy rozcieńczasz, to tyle godzin należy namnażać np.: 5 x = po 5 godzinach jest W.D. gotowa do użycia.

Na początek pij po 1 dużej łyżce wody, patrząc jak zachowuje się organizm. Jeśli nic się nie dzieje w oczyszczaniu organizmu, możesz pić po pół szklanki na dzień. Docelowo po 1 szklance. Można na tej wodzie gotować herbatę, zaparzać zioła i gotować potrawy.

Jeśli pijesz samą wodę, to włóż do niej intencję, aby rozwiązała Twój problem.

Wodę diamentową można nabyć u mnie. Wysyłam próbki 100 ml w opakowaniu szklanym. Ze względu na to, iż ponoszę koszty wysyłki i opakowań dla zainteresowanych proszę o e-maila. Koszt wody diamentowej wynosi 30 zł. Należy przesłać na konto i podać adres w e-mailu. Kontakt: sylla118@gmail.com

Nr konta:

24 1140 2004 0000 3602 7453 7767