Nowy wymiar pracy- zarabiaj na inwestycjach

Jeżeli lubisz bawić się w  inwestowanie połączone z reklamą to mam dla ciebie znakomitą ofertę. Program MXrevshare jest platformą sprzedającą usługi reklamowe. Rejestrując się w programie stajesz się jego użytkownikiem i firma dzieli się z Toba zyskami z reklam. Rejestracja jest darmowa. Firma oferuje duże możliwości zarobienia. Nie jest to typowy program, oferujący klikanie w reklamy za 0,000X dolara. Tutaj możesz zarobić realne pieniądze, jeżeli poświęcisz temu nieco czasu.

Ja już zarabiam i mam już sukcesy- tak jak wiele tysięcy użytkowników na świecie.

Link do rejestracji : https://mxrevshare.com/pl/?r=sylamos

Od listopada 2015 program funkcjonuje już w Polsce i zdobył ogromną popularność. Sami założyciele gwarantują wypłacalność do 2020 roku. Program oferuje dochód pasywny  aż przez 4 lata.

Na czym polega MXrevshare

W programie każdy pakiet reklamowy zawsze wypracowuje nam 110%. Naliczenia są jeden raz dziennie około godziny 00.10 . Do tego czasu musimy obejrzeć 10 reklam, aby się kwalifikować do naliczeń. Wypłaty również realizowane są jeden raz na dobę.

10 reklam po 25 sekund – minimum

Lub więcej aby zwiększyć saldo J

Te 10 reklam między godzinami: 00:01 a 23:59

Dzienne naliczenia oscylują w granicy 2,5% (mogą ulec zmianie, w zależności od sytuacji finansowej firmy). Dodatkowe wynagrodzenie w postaci prowizji za zapraszanie osób (1 poziom – 10%, 2 i 3 poziom – 5%).

Jak można na tym zarobić: 

Są dwie drogi.

  1. Możesz zarejestrować się za darmo i pracować nie inwestując żadnych pieniędzy. Po prostu klikasz reklamy i zbierasz pieniądze na pierwsze inwestycje, które dadzą ci procenty jak na dobrze oprocentowanej lokacie w banku. Firma oferuje pakiety, które wypracowują 110%. Pierwszy najtańszy pakiet możesz już kupić ze swoich środków zgromadzonych na MXrevshare już po 10 dniach klikania po 100 reklam dziennie. I już go mając- on na ciebie pracuje. Potem wystarczy tylko klikać 10 reklam dziennie, aby codziennie pakiet nabijał ci kasę.

Link do rejestracji : https://mxrevshare.com/pl/?r=sylamos

  1. 12.     Drugi sposób to dla tych niecierpliwych, którzy chcą szybko zarobić i mieć dochód pasywny. Wiele osób decyduje się jednak na zainwestowanie swoich pieniędzy, jako depozytów zwrotnych. Depozyty te pracują szybciej i pomnażają twoje pieniądze. To jest szybsza droga.

Link do rejestracji:  https://mxrevshare.com/pl/?r=sylamos

Jakie pakiety można kupić ? 

Zasada 1. – nie masz kapitału na start to wykup takie na jakie cię po prostu stać. Po nazbieraniu kwoty na kolejną to reinwestuj środki zakupując kolejny pakiet. Wykorzystując procent składany i reinwestycję dosyć mocno pomnożysz swoje pieniądze.

Zasada 2. – chcesz szybciej zarobić to zakup pakiety o najwyższej wartości, czyli te po 50$. Praktycznie od pierwszych dni z naliczeń będziesz mógł zakupić pakiety o mniejszych wartościach (5$ lub 25$), w ten sposób twoje pieniądze nie będą „leżeć” a jeszcze mocniej pracować.

MillionaireX to konto na którym odkłada się codziennie 20% zarobku z pracujących paczek. Dzięki temu rozwiązaniu mamy mozliwość z „automatu” uczestniczyć w innych projektach i dodatkwo zarabiać.

Przykład: ADPACK Millionaire za 50$ daje 1$ dziennie na konto główne i 0.25 centów na konto MilionaireX, które możemy wykorzystać na matryce w innych programach serii MX, gdzie możesz zarobić nawet do 9000$ cyklicznie w przykładowym MX9.

Przykładowa analiza : 

Depozyt 400$

Dziennie wpada 2,5% czyli 10$

Reinwestuje codziennie w 2 adpacki po 5$

I tak przez 1-2 miesiące

Efekt kuli śnieżnej jak znalazł

Po 1-2miesiącach wypłać sobie część kasy żeby przekonać się że działa

Możesz też zacząć od 100$ czy od 10$, Pamiętaj jednak że im mniej tym dłużej

Informacje dodatkowe 

Zakup paczek reklamowych o wartościach 5/25/50$ oraz wyklikanie aktywności dziennej.

https://www.youtube.com/watch?v=YL4H8V1pfzw

Poruszanie się po stronie. Dodanie środków do konta programu.

https://www.youtube.com/watch?v=XH_RGOsMB5M