Drogowskaz w twoim życiu- kompas KI

Pierwsze tchnienie duszy w świecie materialnym to przyjęcie indywidualnych znamion osobowości, które to determinują zestaw cech, talentów, charakteru oraz doświadczeń jakie w danej inkarnacji chce przeżyć dusza na poziomie bytu. Rodzaj i ich charakter w głównej mierze zależy od niej samej, bo tak naprawdę ona wybiera odpowiednie miejsce i czas narodzin oraz właściwą rodzinę, szukając tym samym najlepszych rozwiązań dla doświadczeń, które akurat w danym momencie chce przeżyć. 

Dlatego data i miejsce narodzenia stanowią ważny element weryfikujący nas samych. To jak nasza indywidualna wibracja, która to będzie nam towarzyszyła przez całe życie. Wiedzieli o tym już nasi przodkowie, tworząc narzędzia do poznania naszej własnej osobowości oraz przewidywania przyszłości. W tym czasie pojawiły się takie nauki  między innymi jak astrologia czy numerologia.

Każdy z nas ma indywidualne talenty i możliwości w swoim życiu – z tym się zapewne zgodzę. Natomiast nasza przyszłość i to w jaki sposób wykorzystamy potencjały, z którymi tutaj przyszliśmy zależą tak naprawdę od nas samych, ponieważ każdy z nas ma wolną wolę i przed sobą wiele scenariuszy swojego życia. Dlatego tak trudno na 100 % przewidzieć przyszłość, gdyż determinuje ją wiele czynników w naszym życiu. A tak naprawdę ostateczna decyzja jest nasza i tego nie przewidzi nawet najlepszy jasnowidz.

Niemniej jednak można sobie dopomóc wiedzą i technikami wypracowanymi w starożytności, aby stworzyć sobie sprzyjające warunki do funkcjonowania tu i teraz oraz poznania samego siebie i swoich indywidualnych potencjałów. Takim narzędziem jest kompas osobisty KI.

Co to jest kompas KI

Nazwałabym go komponentem wiedzy i nauki, wywodzącej się ze starożytnych Chin. Kompas KI łączy w sobie gnozę starożytnej chińskiej sztuki geomancji (kompas Pa Che), Feng Shui i współczesnej numerologii. Ta potężna wiedza zawarta w tych starożytnych sztukach i narzędziach tworzy nie tylko indywidualny obraz człowieka, ale też korzystnych i niekorzystnych na niego wpływów. Może być on wykorzystany do szukania najbardziej korzystnego miejsca do np. zbudowania domu, położenia działki lub urządzenia mieszkania oraz określania indywidualnych cech i interakcji człowieka. Informacje te określa się na podstawie miejsca i daty urodzenia.

Co daje nam kompas KI

Narzędzie to pozwala nam poznać samych siebie oraz nasze reakcje pozazmysłowe na otoczenie, a także jakie są interakcje z otoczenia wpływające na nas czyli ludzi, którzy mają bliski kontakt z nami. Podpowiada jak świadomie wytwarzać wibracje potrzebne do osiągnięcia harmonicznych energii, które mają nam przynieść sukces lub inny zamierzony cel w życiu. Pokarze czego powinniśmy unikać lub zmieniać w naszym życiu, aby zmniejszyć ryzyko niekorzystnych wpływów na nasze życie, a tym samym doświadczania porażek.

Praktyczne jego zastosowanie

Kompasy Ki przeznaczone są dla wszystkich.

Najbardziej przydają się osobom, które:

– mają trudności w podjęciu decyzji
– czują się w pewnych sytuacjach źle czy niekomfortowo i chcą to zmienić
– pragną naprawić swoje relacje z innymi
– urządzić sobie mieszkanie w najkorzystniejszy dla siebie sposób
– chcą mieć wpływ na swoje życie i świadomie nim kierować

Dla kogo jest kompas Ki:

Dla ludzi pragnących zmienić swoje życie
Dla biznesmenów szukających pracowników
Dla pracowników pragnących poprawy relacji z szefem
Dla uczniów i studentów z problemami
Dla rodziców z kłopotami wychowawczymi
Dla młodzieży chcącej porozumienia z rodzicami
Dla par chcących poprawić swoje relacje
Dla małżeństw oczekujących potomstwa
Dla budujących domy i urządzających mieszkania
Dla zagubionych, bezradnych lub zniechęconych