Kolor twojego życia- kompas osobisty KI ( Color of your life- compass of life)

Kolory podobnie jak dźwięki towarzyszą nam od początku istnienia ludzkości. Chromoterapia ( koloroterapia, leczenie kolorami) znana była już w starożytności. Nasi przodkowi doskonale wiedzieli, że  kolory mają znaczący wpływ na nasze ciało jak i psychikę, a tym samym wpływają na nasze życie osobiste jak i relacje międzyludzkie. 

Każdy kolor posiada swoją wibrację energetyczną oraz właściwości, którymi emanuje. Fizyka udowodniła, że każda barwa ma swoją indywidualną długość fali. Wielu barw (np. podczerwień) nie widzimy ponieważ ich długość fali jest poza zakresem fal widzialnych przez ludzkie oko. Ale to nie znaczy, że ich nie ma i nie mają wpływu na nasze życie.

Co ciekawe to czego nie widać ludzkim okiem często rzutuje na nas samych. Pewnie się nieraz zastanawiałeś, że w niektórych pomieszczeniach lub sytuacjach, w towarzystwie niektórych ludzi zachowujesz się irracjonalnie, lub nagle stajesz się skupiony, możesz zebrać myśli lub czujesz się rozproszony totalnie. Ile razy udało ci się coś zrealizować, czego się nie spodziewałeś, bo osoba, od której zależało twoje być albo nie być dała ci tzw. zielone światło, na przykład zaakceptowała (podporządkowała się) twoją wizualizację świata lub zachowała się w twoim otoczeniu w sposób dla ciebie niezrozumiały. A ty się zastanawiałeś jak tak mogło się stać, znając tą osobę.

Zapewne masz swoje ulubione kolory, w których towarzystwie czujesz się dobrze i pewnie. Często lubisz ubierać się w te kolory, nawet podświadomie pomieszczenia w swoim domu malujesz na swoje ulubione barwy. Nasza wyższa jaźń wie, co dla nas jest najlepsze i najwłaściwsze. I zwraca naszą uwagę na pewne kolory, tym samym inne jakby odrzucając. Ja zawsze kochałam fiolet. Ten kolor niesamowicie przyciąga moją uwagę.  Większość rzeczy posiadam w tym kolorze. Kiedy zrobiłam sobie kompas osobisty KI – przeżyłam szok. Okazało się ze ten kolor ma niesamowity pozytywny wpływ na mnie i to w wielu sferach mojego życia. Powiedziałabym, że w moim przypadku fiolet to szerokie spektrum działania na poziomie materii jak i jaźni.

Każdy z nas posiada swój kolor osobisty, którym emanuje w otoczeniu. Ten kolor wywiera wpływ na innych, tak jak inni mają również wpływ na nas. Nieraz się zastanawiałeś, że przy jednych osobach czujesz się świetnie jesteś spokojny, opanowany i rozluźniony. Są ludzie, którzy dają ci przysłowiowego Powera w życiu, zaś drudzy są dla ciebie odpychający i dołujący. To właśnie kolor ich wibracji powoduje te relacje. Dlatego dobierając sobie partnera w biznesie, współpracownika, sympatię czy przyszłego męża lub żonę warto poznać jakie są jego kolory osobiste, jak poszczególne wibracje kolorystyczne na niego oddziaływują, a przede wszystkie jakie są między wami interakcje.   Znajomość osobistego kompasu kolorów pozwala poznać siebie samego oraz nasze reakcje pozazmysłowe na otoczenie, a odbierane przez nasz umysł naszymi zmysłami. Odkrywa nasz prawdziwy charakter oraz bodźce i energie kolorystyczne jak przyczyniają się do naszych zachowań w danych sytuacjach. Co przynosi nam sukces i szczęście, a co totalną porażkę w życiu. Kompas osobisty również podpowie ci jak możesz nimi  manipulować, tak aby przyciągnąć do siebie szczęście, miłość, pieniądze i to czego zapragniesz. Na przykład jak dostać wymarzoną prace lub wygrać sprawę w sądzie. Od jakiegoś czasu wykonuję diagnozy kompasem osobistym KI i przyznam się, że codziennie odkrywam nowe możliwości tego urządzenia. W następnym artykule napiszę szerzej o samym kompasie.