Świadome kierowanie swoimi związakami

Związki międzyludzkie istnieją po to, aby odkryć samego siebie, a nie dla naszej własnej przyjemności. Ludzie, szczególnie prawdziwi przyjaciele są zwierciadłami, w których zaczynamy odkrywać siebie.” H. F. Weekly  

Dzięki ludziom odkrywamy naszą prawdziwą naturę, nasze prawdziwe Ja. Często inni pokazują nam, co w nas jest i co warto zmienić, a co rozwijać w sobie. Dzięki innym ludziom i wchodzeniu z nimi w relacje uczymy się, rozwijamy i doświadczamy. Jednakże nikt z naszych przyjaciół, znajomych, rodziny czy kochanka, kochanki nie jest doskonały. Każdy z nas ma cechy, które rezonują z nami lub nie. Warto, zatem skupić się na tym co w ludziach nam się podoba. Dzięki temu w relacjach z innymi rozwijamy potencjał, który nas łączy a nie dzieli. 

Świadome kierowanie swoimi związkami w życiu  to jak świadomy rozwój własnej świadomości i branie pełnej odpowiedzialności za swoje relacje międzyludzkie.

Dzisiaj chcielibyśmy pokrótce przedstawić jak myśli i oczekiwania odgrywają znaczące role w stosunkach z innymi.  Choć nie będzie to długa wiadomość, jest ona dość ważnym przypomnieniem.  Mówimy „przypomnieniem”, bo nigdy nie dzielimy się z wami czymś, czego nie wiecie na pewnym poziomie.

.

Przechodząc do sprawy, każdy z was utrzymuje różne stosunki z przyjaciółmi, rodziną i ukochanymi.  To jednak nie znaczy, że kochacie wszystko co ich dotyczy.  Nie postrzegamy różnic między wami jako coś negatywnego. W rzeczywistości są to wspaniałe okazje do nauki.W każdej osobie są rzeczy, które lubimy i rzeczy których nie lubimy.   Coś co rezonuje z naszą istotą i coś co nie jest z nią zgodne.

.

Chcemy każdemu z was przypomnieć, aby koncentrować się na tych tych częściach, które bardzo lubicie, na cechach które podziwiacie i na działaniach, za które jesteście wdzięczni.  Widzicie, od każdego z was zależy na czym się skupiacie i co pragniecie powiększać.

.

Wielu z was wpada w pułapkę popadania we frustrację przy różniących się opiniach, lub przy postrzeganiu rzeczy, których nie chcecie doświadczać miedzy sobą.  I oczywiście te cechy się rozrastają.

.

Chociaż nigdy nie macie możliwości zmienienia innej istoty, zawsze macie możliwość skupienia się na tych częściach, które was cieszą, na częściach za które jesteście wdzięczni i na poglądach zgodnych z waszymi.  Tak jak wszystko w waszej rzeczywistości, to na czym się skupiacie zawsze się poszerzy.  To czego się spodziewacie po kimś, to właśnie otrzymacie.  Oczekujcie wspaniałych rzeczy jeden od drugiego.  Jesteście zdecydowanie bardziej harmonijni i podobni do siebie niż sądzicie.

.

Tak więc jeszcze raz przypominamy wam, skupiajcie się na tym co kochacie w ludziach, z którymi się kontaktujecie, a z pewnością zauważycie transformację waszego świata.  Pamiętajcie, że jesteście kreatorami każdego aspektu waszej rzeczywistości.  Skupiajcie się na tym co jest dobre w innych.

Ze światłem i miłością, jesteśmy waszymi Anielskimi Przewodnikami

Źródło: https://krystal28.wordpress.com/author/krystal28/